masini fa'apipi'i paipa e fa'apipi'i ai le uelo ma le servo afi
Fua o le Positioner

Fa'amatalaga
- O lenei mea e fa'atulaga ai paipa e fa'aaogaina mo le tele o fa'aoga e amata mai i le fa'aputuina o paipa e o'o atu i le tu'uina o vaega uumi tele e pei o vaega o le chassis po'o pou moli o le auala.
- E fa'aleleia atili e masini fa'apipi'i uelo le gaosiga pe a ueloina paipa, au, uili, tulilima ma isi mea fa'apipi'i.
- E mafai ona fa'apitoa le tele o le laulau fa'ata'amilomilo ma le uta o le 'au, e maua fo'i chucks ma le uili lagolago.

- E mafai ona fetu'una'i i isi ituaiga o roboti e pei o le – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (E mana'omia ona ofoina atu e tagata fa'atau le ata o le afi, ona matou tu'ua lea o le pu fa'apipi'i e fa'atatau i le ata o le afi)
- O kapeneta PLC e filifili pe leai.
Lapoa o le Positioner
| Fa'ata'ita'iga | JHY4010T-050 |
| Voltage Ulufale Fa'atulagaina | Vaega e tasi 220V, 50/60HZ |
| Vasega Fa'amama o le Afi | F |
| Laulau Galuega | Lapoa 500mm (e mafai ona faʻapitoa) |
| Mamafa | E tusa ma le 400kg |
| Uta Maualuga | Axial Payload ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (e mafai ona fa'apitoa) |
| Toe fai | ±0.1mm |
| Tulaga Taofi | So'o se Tulaga |
Talosaga
Vaega o taavale, vaega o uila vilivae, vaega o taavale, meaafale u'amea, malosi fou, fausaga u'amea, masini faufale, mea faigaluega faamalositino, ma isi mea faapena.
Afifi: Pusa laupapa
Taimi e tu'uina atu ai: 40 aso talu ona maua le totogi muamua
Fesili e Masani Ona Fesiligia
1.Q: E fa'apefea ona filifili au psitioners uelo?
A: Fa'amolemole ta'u mai ia i matou le mamafa, fua o lau mea faigaluega ma fa'aali mai ia i matou ata o lona tulaga uelo, ona matou fautuaina lea ia te oe le positioner uelo talafeagai.
2. F: E mafai ona ou fa'aogaina lau positioner mo la'u robot fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Ioe. Ae e manaʻomia ona ofoina atu ma faʻapipiʻi e oe lava le afi.
3.Q: E te taliaina se poloaiga fa'apitoa?
A: Ioe, e mafai ona matou mamanuina le positioner ma le tele eseese o le uta ma le laulau faigaluega.







