masini fa'apipi'i masini fa'apipi'i paipa mo le fa'avevela o le tane paipa
Fa'atulagaga fa'apitoa o le Positioner

Vaega o le masini faigaluega robot
1.Robot uelo:
Ituaiga: MIG welding robot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Ropoti uelo TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot fa'apipi'i leisa: BR-1410G, BR-1610G
2. Fa'atulagaina
Fa'ata'ita'iga: JHY4010T-065
Ituaiga: 1-axis headstock positioner
O lo'o fa'aalia le parakalafa fa'apitoa o le Positioner e pei ona taua i lalo:
| Fa'ata'ita'iga | JHY4010T-065 |
| Voltage Ulufale Fa'atulagaina | Vaega e tasi 220V, 50/60HZ |
| Fa'amama o le afi | F |
| Laulau Galuega | 650mm (e mafai ona faʻapitoa) |
| Mamafa | E tusa ma le 400kg |
| Uta Maualuga | Axial Payload ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg e mafai ona fa'apitoa) |
| Toe fai | ±0.1mm |
| Tulaga Taofi | So'o se Tulaga |
3. Punaoa o le eletise fa'apipi'i
Ituaiga: Punaoa eletise mo le uelo 350A/500A
4. Sulu uelo
Ituaiga: sulu e fa'amālūlūina i le ea, sulu e fa'amālūlūina i le vai, sulu e tulei-toso
5. Nofoaga e fa'amamā ai le sulu:
Fa'ata'ita'iga: SC220A
Ituaiga: Mea fa'amama sulu uelo pneumatic otometi
Isi mea faigaluega fa'apitoa mo le robot
1. Ala fa'a'olo'olo o le robot
Fa'ata'ita'iga: JHY6050A-030
2.Sene laser (filifiliga)
Galuega: siakiina o le uelo, tulaga.
3. Ie pupuni mo le saogalemu (filifiliga)
Mamao puipuia: 0.1-2m, 0.1-5m; maualuga puipuia: 140-3180mm
4. Pa puipui (filifiliga)
5. Kapoti PLC (filifiliga)
Vaega
1. Fetuuna'iga eletise o le tulaga o le fana uelo, sefe ai le taimi ma le taumafaiga, faigofie ma vave.
2. E mafai ona fetu'una'i le tulimanu o le fana uelo, e mafai ona fetu'una'i i le tele o so'oga uelo (so'oga uelo pito i tua, so'oga uelo tulimanu, ma isi).
3. O le fana uelo e iai le galuega tauave o le swing, e mafai ona pulea le parameter swing, ma e lautele le fetuutuunai.
4. Fa'atulaga le positioner headstock, e mafai e le positioner ona fuli le tulimanu e iloa ai le so'oga fa'apipi'i li'o.
5. E mafai ona mamanuina le Positioner ma le uili lagolago e mafai ona fetu'una'i, fetu'una'i mo le umi eseese o paipa
6. Pulea fa'afa'afa-otometi, meafaigaluega fetuutuunai ma aoga, tutusa ma matagofie le su'isu'iga o le uelo.
7. O le au fa'ata'amilomilo o le positioner e fa'atautaia e le servo motor, e mafai ona pulea lelei le saoasaoa o le fa'ata'amilomilo, ma e mafai ona fa'atinoina ma le sa'o mana'oga o le fa'agasologa o le uelo.
8. Galuega fa'atulaga o le fa'amaufa'ailoga o le uelo, e mafai ona fa'atulaga muamua fa'amaufa'ailoga o le uelo i totonu o le masini po'o fa'amaufa'ailoga o le uelo a'o le'i fa'amaumauina. E mafai ona fa'aoga sa'o fa'amaufa'ailoga o le uelo pe a ueloina le mea faigaluega o le fa'amatalaga lava e tasi i le isi taimi.












