lima robo mig tig welding ma le 2 axis rotator

Fa'amatalaga
E talafeagai mo le fa'avevela otometi, fa'avevela so'oga ma le fa'avevela fa'aoso o vaega u'amea tetele eseese ma vaega lavelave.
Ua pasia e le roboti le tusipasi pateni a le Ofisa o Meatotino Fa'ale-Atamai a Saina, ma le tusipasi CE mo le auina atu i fafo.
E mafai ona fa'apitoa le telē o le uta ma le turntable o le 2-axis positioner.
O lenei nofoaga e fa'apipi'i ai masini uelo e masani ona fa'atulaga ni masini faigofie ma ni fa'atulagaga fetu'una'i. E mafai ona e suia le fa'atulagaga o le nofoaga e tusa ai ma tulaga i luga o le eleele. O masini fa'aopoopo e mafai ona e filifilia e aofia ai: nofoaga e fa'amama ai sulu, mea e fa'ata'amilo ai le tulaga, faiga e siaki ai le laser, pusa e pulea mamao, ma isi mea fa'apena. E mafai ona matou ofoina atu a'oa'oga fa'atekonolosi e leai se totogi.
Fa'atulagaga fa'apitoa o le Positioner
| Fa'ata'ita'iga | JHY4050L-080 |
| Voltage Ulufale Fa'atulagaina | Vaega e tasi 220V, 50/60HZ |
| Fa'amama o le afi | F |
| Laulau Galuega | Lapoa 800mm (e mafai ona fa'apitoa) |
| Mamafa | E tusa ma le 400kg |
| Uta Maualuga | Axial Payload ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg e mafai ona fa'apitoa) |
| Toe fai | ±0.1mm |
| Tulaga Taofi | So'o se Tulaga |
Meafaitino
U'amea Fa'apipi'i
Fa'avelaina o le Alumini
Fa'avelaina o le Uamea Kaponi
Fa'avevela paipa/paipa/ipu u'amea
Fa'amauina o le Ta'avale Malulu
Talosaga
Vaega o taavale, vaega o uila vilivae, vaega o taavale, meaafale u'amea, malosi fou, fausaga u'amea, masini faufale, mea faigaluega faamalositino, ma isi mea faapena.
Afifi:Pusa laupapa
Taimi e tu'uina atu ai:40 aso talu ona maua le totogi muamua
Fesili e Masani Ona Fesiligia
S: O a faʻamatalaga e tatau ona ou tuʻuina atu ina ia mafai ona e fautuaina se robot talafeagai mo aʻu?
Tali: Fa'amolemole tu'uina mai ata auiliili o le mea faigaluega, e aofia ai le meafaitino, mafiafia, tulaga o le uelo, fua ma le mamafa o le mea faigaluega.
Q: E mafai ona e tuʻuina atu se tautua faʻapitoa mo a matou oloa?
Tali: Ioe. Matou te tuʻuina atu ia te oe ni fofo faʻapolofesa mo le faiga o le ueloina o robot e tusa ai ma lau oloa patino. E naʻo lou manaʻomia e lafo mai ia i matou au ata auiliili o oloa ma manaʻoga o le ueloina, ona matou tuʻuina atu lea o se fautuaga faʻapitoa mo oe.
F: E mafai ona e fa'aali mai ia te a'u ni vitio o talosaga?
Tali: Ioe. E mafai ona e matamata i a matou vitio uma o talosaga i luga o la matou Youtube channel e ala i le suʻeina o le "JHY industrial robot" pe fai atu i la matou faʻatau oloa e lafo atu ia te oe.
F: Ou te fia iloa le tulaga lelei o le uelo mo la matou oloa, o le a se mea e tatau ona ou faia?
Tali: E mafai ona e auina atu au faʻataʻitaʻiga i la matou fale gaosi oloa e fai ai se suega o le uelo. A maeʻa ona faia se suega o le uelo, matou te lafoina atu le vitio ma ata o le uelo mo se faʻamatalaga. Matou te toe lafoina atu foʻi faʻataʻitaʻiga ia te oe mo le faʻamaoniga.












