Fa'atulagaina o le uelo feliuliua'i e 3-axis maualuga lelei
Fua o le Positioner

Fa'amatalaga
● O lenei masini fa'atulaga e 3 axis e faia mai le iunite fa'ata'amilomilo o le laulau faigaluega, le iunite fa'ata'amilomilo fa'alava o le fa'avaa ma le faiga fa'atonutonu eletise.
● 2 laulau faigaluega i luga o le tasi positioner, e na'o le uta ma le aveeseina o le workpiece i le tasi itu, e galue lelei tele ma fa'aleleia atili ma fa'apu'upu'u le avanoa
● E mafai ona vave pulea le gaioiga o le positioner e ala i le faamau amata ma le faamau taofi.
● E mafai ona fetu'una'i i isi ituaiga o roboti e pei o Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (e mana'omia e tagata fa'atau ona ofoina atu le ata o le afi, ona matou tu'ua lea o le pu fa'apipi'i e fa'atatau i le ata o le afi)
O kapeneta PLC e filifili.
Lapoa o le Positioner
| Fa'ata'ita'iga | JHY4030S-180 |
| Voltage Ulufale Fa'atulagaina | Vaega e tasi 220V, 50/60HZ |
| Vasega Fa'amama o le Afi | F |
| Laulau Galuega | 1800 * 800mm (e mafai ona faʻapitoa) |
| Mamafa | E tusa ma le 1600kg |
| Uta Maualuga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg e mafai ona fa'apitoa) |
| Toe fai | ±0.1mm |
| Tulaga Taofi | So'o se Tulaga |
Oloa autū o la matou positioner welding
1 axis head-tail rotate welding positioner
1 axis head-stock vertical rotate welding positioner
1 aux fa'atulagaina fa'apipi'i fa'alava fa'ata'amilomilo
2 axis P ituaiga welding positioner
2 axis U ituaiga welding positioner
2 axis L ituaiga welding positioner
2 axis si'i L ituaiga welding positioner
Fa'atulagaina o le uelo fa'alava 3-axis
3 axis up-down flip welding positioner
2 axis stock-adjustable head-tail welding positioner
Afifi: Pusa laupapa
Taimi e tu'uina atu ai: 40 aso talu ona maua le totogi muamua
Fesili e Masani Ona Fesiligia
Q: O matou o se kamupani fefaʻatauaʻiga poʻo se gaosi oloa?
A: O matou o se gaosi oloa ma le silia ma le 10 tausaga o le poto masani.
S: E iai sau lava roboti uelo?
A: Ioe. O matou fo'i o se kamupani gaosi roboti uelo.
Q: E mafai ona tuʻu le positioner i luga o le logo a le kalani
A: Ioe, e mafai ona matou tuʻuina lau lava logo i luga.
F: E faʻapefea ona e faʻamautinoa le lelei o le oloa?
A: O loʻo ia i matou se faiga faʻatonutonu lelei i le faagasologa o le gaosiga ma matou te taliaina tagata faʻatau e asiasi mai ia i matou e siaki le lelei o le oloa aʻo leʻi tuʻuina atu.
F: O le a le umi o le vaitaimi o le warranty?
A: Tasi le tausaga.






