positioner welding sa'o maualuga ma le servo afi
Fua o le Positioner

Fa'amatalaga
2 AXIS SERVO POSITIONER
- Fa'atulagaina mo faiga fa'apipi'i uelo
-E mafai ona fa'ata'amilomilo le axis e tasi i le fa'alava ma e mafai ona fuli i luga ma lalo le isi axis mo le fa'apipi'iina o le tele o tulimanu o mea faigaluega faigata.
- E faʻaaogaina e le positioner le masini faʻataʻavale lava e tasi e pei o le robot ma e maua i le saoasaoa maualuga, saʻo maualuga, ma le mamafa tele
- E maua ai le tulaga maualuga o le uelo
- E mafai ona fa'atinoina se tino la'ititi ma le fa'aleleia atili o le taimi fa'atagaina, le inertia ma le gafatia o avega
E mafai ona fetu'una'i i isi ituaiga o robots e pei o Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (E mana'omia ona ofoina atu e tagata fa'atau le ata o le afi, ona matou tu'ua lea o le pu fa'apipi'i e fa'atatau i le ata o le afi)
O kapeneta PLC e filifili.
Lapoa o le Positioner
| Fa'ata'ita'iga | JHY4030P-080 |
| Voltage Ulufale Fa'atulagaina | Vaega e tasi 220V, 50/60HZ |
| Vasega Fa'amama o le Afi | F |
| Laulau Galuega | Lapoa 800mm (e mafai ona faʻapitoa) |
| Mamafa | E tusa ma le 400kg |
| Uta Maualuga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg (>500kg e mafai ona fa'apitoa) |
| Toe fai | ±0.1mm |
| Tulaga Taofi | So'o se Tulaga |
Afifi: Pusa laupapa
Taimi e tu'uina atu ai: 40 aso talu ona maua le totogi muamua
Fesili e Masani Ona Fesiligia
1. F: E mafai ona ou fa'aogaina lau positioner mo la'u robot fanuc/abb/kuka/yaskawa?
A: Ioe. Ae e manaʻomia ona ofoina atu ma faʻapipiʻi e oe lava le afi.
2.Q: E mafai ona gaoioi lou tulaga e tusa ai ma lau robot?
Ioe.






