fofo fa'atekonolosi mo le fa'avevela otometi

E faʻapefea ona e filifilia se nofoaga faigaluega e faʻatuatuaina?
Muamua taʻu mai ia i matou auiliiliga o lau workpiece, e pei o le meafaitino o le workpiece, mafiafia, fua, mamafa.
ona taʻu atu lea o ou manaʻoga: le aafiaga o le soʻoga uelo e te manaʻo ai, le siosiomaga saogalemu o galuega, ma isi
Ona tatou talanoa lea e uiga i lau faiga gaosiga, e faʻapefea ona e faia le galuega tipi? Pe tele ea le eseesega i le va o le vaega i le vaega?
I le iuga, matou te fautuaina atu ni robotics talafeagai, positioners, robot rails, laser sensors, safety light curtains, safety fences, ma isi mea faapena mo faʻaoga eseese ma faʻamatalaga e fetaui ma le faʻagasologa o le gaosiga a le tagata faʻatau.
Fa'atulagaga fa'apitoa o le Positioner
| Fa'ata'ita'iga | JHY4030U-120 |
| Voltage Ulufale Fa'atulagaina | Vaega e tasi 220V, 50/60HZ |
| Fa'amama o le afi | F |
| Tele o le laulau liliu | 1200X650mm (e mafai ona faʻapitoa) |
| Mamafa | Tagai i le mamafa moni |
| Uta Maualuga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg e mafai ona fa'apitoa) |
| Toe fai | ±0.1mm |
| Tulaga Taofi | So'o se Tulaga |
Vaega o le masini faigaluega robot
1.Robot uelo:
Ituaiga: MIG welding robot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Robot uelo TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot fa'apipi'i leisa: BR-1410G, BR-1610G
2. Fa'atulagaina
Ituaiga eseese: 1 axis, 2 axis, 3 axis positioner, uta: 300/500/1000kg pe fa'apitoa
3. Alalaupapa eleele
Ituaiga: 500/1000kg uta, ≥3m le umi e filifili ai.
4. Masini uelo
Ituaiga: Masini uelo 350A/500A
Uiga: e mafai ona faʻaaogaina mo le uʻamea kaponi, uʻamea alumini ma le faʻapipiʻiina o le uʻamea
5. Sulu uelo:
Ituaiga: 350A-500A, fa'amālūlūina i le ea, fa'amālūlūina i le vai, tulei-toso
6. Nofoaga e fa'amamā ai le sulu:
Ituaiga: Mea fa'amama sulu uelo pneumatic otometi
Galuega: tipiina o uaea uelo, fa'amamāina o sulu, fa'asusuina o le suāuu
7.Sene laser (filifiliga)
Galuega: siakiina o le uelo, tulaga.
8. Ie pupuni mo le saogalemu (filifiliga)
Galuega: e masani ona faʻapipiʻi i luga o le pa puipui e puipuia ai tagata e ala i le poloka o le ie pupuni mo le malamalama puipui
9. Pa puipui (filifiliga)
Galuega: Fa'apipi'i i le pito i tua o le nofoaga faigaluega a le robot e vavae'ese ai meafaigaluega e puipuia ai le saogalemu o tagata faigaluega
Afifi: Pusa laupapa
Taimi e tu'uina atu ai: 40 aso talu ona maua le totogi muamua












