6 axis weld robot arm ma le 3 axis rotating positioner
Fa'atulagaga fa'apitoa o le Positioner
| Fa'ata'ita'iga | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Voltage Ulufale Fa'atulagaina | Vaega e tasi 220V, 50/60HZ |
| Fa'amama o le afi | F |
| Laulau Galuega | 1800X800mm / 2500X800mm (e mafai ona fa'apitoa) |
| Mamafa | E tusa ma le 1600kg |
| Uta Maualuga | Axial Payload ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg e mafai ona fa'apitoa) |
| Toe fai | ±0.1mm |
| Tulaga Taofi | So'o se Tulaga |
Fa'amatalaga
E mafai ona fa'ata'amilomilo fa'alava le mea e fa'atulaga ai mea e 3-axis atoa ma e mafai fo'i ona fuli ma fa'ata'amilomilo laulau faigaluega e lua ina ia mafai ai e tagata faigaluega ona tutu i le tasi itu e uta ma la'u ese mea mai le masini. E fa'aitiitia ai le galuega a tagata faigaluega ma fa'aleleia atili ai le lelei o le galuega.
E mafai ona e suia le fa'atulagaga o le nofoaga e tusa ai ma le tulaga i luga o le eleele. O mea faigaluega fa'aopoopo e mafai ona e filifilia e aofia ai: nofoaga moli mama, masini fa'ata'amilomilo, masini siaki laser, pusa fa'atonutonu mamao, ma isi mea fa'apena. E mafai ona matou ofoina atu a'oa'oga fa'atekonolosi e aunoa ma se totogi.
E lua ituaiga o le 3 axis welding positioner mo le filifiliga:
Ata agavale: 3 axis horizontal rotating welding positioner
Ata taumatau: 3 axis vertical rotating welding positioner
Filifili le uta (uta masani 300kg/500kg/1000kg) ma le tele o le laulau faigaluega (tele masani 1800*800mm po'o le 2500*800mm) e fetaui ma lau mea faigaluega! Matou te taliaina fo'i le fa'apitoa!
Meafaitino
U'amea Fa'apipi'i
Fa'avelaina o le Alumini
Fa'avelaina o le Uamea Kaponi
Fa'avevela paipa/paipa/ipu u'amea
Fa'amauina o le Ta'avale Malulu
Afifi:Pusa laupapa
Taimi e tu'uina atu ai:40 aso talu ona maua le totogi muamua
Fesili e Masani Ona Fesiligia
1. O le ā le faatulagaga aupito maualalo mo se nofoaga e uelo ai?
A: Tasi le robot ma le tasi le laulau uelo. Mo vaega faigata, atonu e manaʻomia se positioner, afai e te manaʻo i se galuega lelei tele, e lua positioner o se filifiliga lelei.
2. O a mea e aofia ai i le faiga atoa o le robot uelo?
A: O le faiga atoa o le robot uelo e aofia ai le lima o le robot, le pulea, le puna o le eletise uelo, mea e fa'atulaga ai, mea fa'apipi'i, fana uelo (moli) e fa'amama ai, moli saogalemu e puipui ai le pa puipui, ma isi mea fa'apena.
3. E manaʻomia e le faiga o le nofoaga o robot se manaʻoga maualuga mo le siosiomaga?
A: O le siosiomaga talafeagai e: 0~45℃, 20-80%RH (Leai se condensation).











