Nofoaga faigaluega mo le fa'aaogaina o le u'amea e le gaoia mo le u'amea alumini e 6 Axis

Vaega
1. O le mamanu uaea ua fausia i totonu o le robot e mafai ai e le robot ona gaoioi e aunoa ma se faʻalavelave ma e matagofie ma faʻatulagaina lelei le faʻatulagaga o le nofoaga faigaluega
2. E mafai e le kapeneta pulea robot ona pulea le oo atu i le 11 axes, e aloese ai mai le faigata o le PLC debugging ma le nofoia o le avanoa
3. E mafai ona fa'afetaui le robot JHY ma le positioner, ma e mafai fo'i e le robot ona fa'apipi'i fa'atasi pe a feliuliua'i le positioner, ma avea ai lenei nofoaga faigaluega ma mea e sili ona talafeagai mo le fa'apipi'iina fa'ata'amilomilo.
4. E maua le tele o meafaigaluega fesoasoani, e pei o masini fa'alogo laser, pupuni mo moli saogalemu ma pa puipui saogalemu.
5. O le faiga fa'atonutonu e aofia ai le tele o afifi o faiga fa'avevela, e mafai ai ona fa'aogaina auala eseese o fa'avevela mo vaega faigaluega eseese.
Fa'atulagaga fa'apitoa o le Positioner
| Fa'ata'ita'iga | JHY4030D-080 |
| Voltage Ulufale Fa'atulagaina | Vaega e tasi 220V, 50/60HZ |
| Fa'amama o le afi | F |
| Laulau Galuega | Lapoa 800mm (e mafai ona faʻapitoa) |
| Mamafa | E tusa ma le 400kg |
| Uta Maualuga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg e mafai ona fa'apitoa) |
| Toe fai | ±0.1mm |
| Tulaga Taofi | So'o se Tulaga |
Vaega o le masini faigaluega robot
1.Robot uelo:
Ituaiga: MIG welding robot-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Ropoti uelo TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot fa'apipi'i leisa: BR-1410G, BR-1610G
2. Fa'atulagaina
Fa'ata'ita'iga: JHY4030D-080
Ituaiga: 1-axis horizontal rotating positioner
3. Punaoa o le eletise fa'apipi'i
Ituaiga: Punaoa eletise mo le uelo 350A/500A
4. Fana uelo
Ituaiga: fana fa'amālūlūina i le ea, fana fa'amālūlūina i le vai, fana tulei-toso
5. Nofoaga e fa'amamā ai le sulu:
Fa'ata'ita'iga: SC220A
Ituaiga: Mea fa'amama sulu uelo pneumatic otometi
Isi mea faigaluega fa'apitoa mo le robot
1. Ala fa'a'olo'olo o le robot
Fa'ata'ita'iga: JHY6050A-030
2.Sene laser (filifiliga)
Galuega: siakiina o le uelo, tulaga.
3. Ie pupuni mo le saogalemu (filifiliga)
Mamao puipuia: 0.1-2m, 0.1-5m; maualuga puipuia: 140-3180mm
4. Pa puipui (filifiliga)
5. Kapoti PLC (filifiliga)












