Nofoaga faigaluega mo le fa'aaogaina o le u'amea e le gaoia mo le u'amea alumini e 6 Axis
Fa'amatalaga
E mafai e le 2 axis positioner ona ausia le ±180° fa'ata'amilomilo fa'alava ma fuli fa'ata'amilo.
O le fa'ata'amilosaga o le positioner e pulea e le kapeneta pulea lea e feso'ota'i i lalo o le kapeneta pulea e le robot. I le taimi o le fa'agasologa o le uelo, e mafai ona fa'atinoina ai gaioiga fa'atasi i le va o le robot ma le positioner.
E fetaui lelei lenei mea e fa'atulaga ai mea faigaluega e mana'omia ona fa'apipi'i i tulimanu eseese ma e mafai ona fa'aogaina fa'atasi ma roboti fa'apipi'i mo galuega fa'apipi'i e sili atu ona fetu'una'i ma fa'aleleia atili ai le lelei ma le lelei o le fa'apipi'iina.
Fa'atulagaga fa'apitoa o le Positioner
| Fa'ata'ita'iga | JHY4030P-080 |
| Voltage Ulufale Fa'atulagaina | Vaega e tasi 220V, 50/60HZ |
| Fa'amama o le afi | F |
| Laulau Galuega | Lapoa 800mm (e mafai ona faʻapitoa) |
| Mamafa | E tusa ma le 400kg |
| Uta Maualuga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg e mafai ona fa'apitoa) |
| Toe fai | ±0.1mm |
| Tulaga Taofi | So'o se Tulaga |
Vaega o le masini faigaluega roboti
| Oloa | Aofa'i |
| Robot uelo e 6 au | 1 seti |
| Fa'atulagaina o le 2 axis | 1 seti |
| Puna o le eletise mo le ueloina | 1 seti |
| Moli uelo | 1 seti |
| Pusa pulea | 2 fasi |
| Nofoaga e fa'amamā ai sulu | 1 seti |
| Alalaupapa laina robot | *m (filifiliga) |
| Sene leisa | 1 seti (filifiliga) |
| Ie pupuni mo le saogalemu | 1 seti (filifiliga) |
| Pa saogalemu | *m (filifiliga) |
Aiseā e filifili ai i matou?
1. O i matou o se tasi o le vaega e gaosi ai le robot uelo i Saina.
2. E lē gata o matou o le kamupani gaosi roboti ae matou te gaosia foʻi ni positioners.
3. E silia ma le 10 tausaga o le poto masani i galuega faatino ua tuufaatasia ma roboti.
4. E faigofie ona faʻaogaina le faiga e pulea ai le robot ma mautu e faʻaaoga.
5. E mafai e le faiga e pulea ai le robot ona pulea e oo atu i le 12 axes.
6. Ua fa'atau atu a matou oloa i le silia ma le 30 itumalo i Asia i Sautesasa'e, Asia i Sisifo, Europa, Amerika i Matu, Amerika i Saute, Ausetalia, ma isi.













