2 axis mamafa avega servo positioner
Fua o le Positioner

Fa'amatalaga
- E fa'apefea ona gaoioi lenei 2 axis L positioner?
E mafai e le tasi 'au ona fa'ata'amilomilo i le 360° i le fa'alava, ae mafai e le isi 'au e tasi ona fa'ata'amilomilo i le 360° i le agavale ma le taumatau.
O le mea e fa'atulaga ai le uelo e masani ona faia i le faiga e slewing ai le laulau faigaluega ma le faiga e turnover ai, lea e mafai ai ona fa'amau le vaega faigaluega i luga o le laulau faigaluega i le tulimanu e mana'omia e ala i le si'itia, turnover ma le slewing o le laulau faigaluega.
- E fa'apefea ona galue le positioner?
O le faasologa o positioner welding o le ituaiga itu tipping, ituaiga vili ulu ma siʻusiʻu, ituaiga vili siʻi ulu ma siʻusiʻu, ituaiga vili ulu ma siʻusiʻu, ituaiga pipili ulu ma siʻusiʻu ma ituaiga vili faalua, ma isi.
E mafai ona fa'afetaui ma le masini fa'apipi'i uelo e fausia ai se masini uelo fa'apitoa otometi, ma e fa'afetaui fo'i ma masini fa'apitoa a le robot ma le robot e fa'atino ai le otometi o le uelo. Ma e mafai fo'i ona matou faia se masini fa'apipi'i uelo fa'apitoa e tusa ai ma mana'oga eseese o tagata fa'atau ma mana'oga fa'atekonolosi.
Lapoa o le Positioner
| Fa'ata'ita'iga | JHY4030L-080 |
| Voltage Ulufale Fa'atulagaina | Vaega e tasi 220V, 50/60HZ |
| Vasega Fa'amama o le Afi | F |
| La'au fa'ata'amilo | Lapoa 800mm (e mafai ona faʻapitoa) |
| Mamafa | E tusa ma le 400kg |
| Uta Maualuga | Axial Payload ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg e mafai ona fa'apitoa) |
| Toe fai | ±0.1mm |
| Tulaga Taofi | So'o se Tulaga |
Talosaga
Vaega o taavale, vaega o uila vilivae, vaega o taavale, meaafale u'amea, malosi fou, fausaga u'amea, masini faufale, mea faigaluega faamalositino, ma isi mea faapena.
Oloa autū o la matou positioner welding
1 axis head-tail rotate welding positioner
1 axis head-stock vertical rotate welding positioner
1 aux fa'atulagaina fa'apipi'i fa'alava fa'ata'amilomilo
2 axis P ituaiga welding positioner
2 axis U ituaiga welding positioner
2 axis L ituaiga welding positioner
Fa'atulagaina o le uelo fa'alava 3-axis
3 axis up-down flip welding positioner
Afifi: Pusa laupapa
Taimi e tu'uina atu ai: 40 aso talu ona maua le totogi muamua
Fesili e Masani Ona Fesiligia
1.Q: e mafai e lau positioner ona galue ma la'u robot Fanuc?
Ioe
2. E mafai e lau positioner ona gaoioi fa'atasi ma la'u robot ABB?
A: Ioe, fa'apipi'i le afi lava e tasi e pei o lau robot i luga o le positoner.
3.Q: E faʻapefea ona pulea le positioner?
A: A e faʻaaogaina le robot JHY, e mafai ona pulea e le matou faiga pulea robot; a e faʻaaogaina le robot isi ituaiga, e mafai ona matou faʻapipiʻiina le positioner i se kapeneta PLC e galulue faʻatasi ma lau robot.






